| MistiqueAngeL a întrebat:

Asi vre sa-mi fac manual un jurnal. Imi puteti da cateva ideei cum si din ce sa-l fac? ce model sa aiba foile etc. Daca stiti vreun site ceva ati putea sa-mi dati niste link-uri? Ms anticipat:* Dau funda la cea mai buna idee si la restul vot. Byewave:*

4 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Downloadeaza Photo scape de pe internet si uite un site cu cateva poze pentru pagini. Sper sa-ti placa.Mersi.

| Userrr a răspuns:

O scuze.Am uitat siteul.:(http://connect.in.com/......30078.html

| MistiqueAngeL explică:

Nu am inteles ce e cu photo scapethinkingbig grin

| OnlyPandah a răspuns:

Eu as putea sa iti dau cateva idei: paginile ar putea fi putin arse pe margini, desenate cu inimioare, stelute, in fine, ce vrei tubig grin pe coperta ai putea pune cateva aptipilduri, ai putea sa si cosi cativa nasturi(arata bine cu nasturi)big grin si pentru a afla daca ti-a umblat cineva in jurnal, ai putea lega jurnalul cu gume(de prins parul) in diferite culori si sa tii minte ordinea culorilor pentru. a afla daca ti-a citit cineva jurnalulbig grinbig grin doar atat put sa iti spun, pentru. moment:d da` ma mai gandesc si iti mai zicbig grinbig grin