| KatyKat a întrebat:

astazi e ziua mea implinesc 14 ani, ce credeti ca ar fi mai bine sa fac ca sa imi petrec timpul super cu prietenele.))mersi

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Pai. in primul rand La multi ani si sper sa ti se implineasca toate dorintele si sa ai numai reusite peste tot. In legatura cu ziua ta : poti sa le inviti pe cele mai bune prietene la un suc/pizza, puteti sa va plimbati o zi intreaga prin magazine big grin, sau in parca cu rolele :X, sau sa le inviti la tine acasa daca ai casa ( desi nu e chiar cea mai buna idee ), sau noaptea sa doarma la tine si sa stati pana tarziu, pe net si sa va distrati, sau puteti sa plecati in gasca undeva pentru 2-3 zile...

sper ca ti-am dat destule sugestii si sper ca o vei alege pe cea care iti place cel mai mult :*

succes si inca o data La multi ani!

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

La multi ani! Sa ai parte numai de reusite in viata.

| ATHOS a răspuns:

La multi ani si o viata frumoasa!

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună! În primul rând la mulţi ani şi să ai parte de tot ce ţi-ai propus!
Păi scoate-le la un suc, la o terasa ceva, dacă te lasă parinţii, sau bowling, jocuri, etc!
Dar de asemenea organizează o mini-petrecere la tine acasă în care să-i chemi pe toţi prietenii să-ţi fie alături! Nu-i neapărat să organizezi foooarte detaliat, ci doar ceva ronţăieli, sucuri, şi să puteţi juca şi jocuri de genul: monopoly, cărţi, remi etc!

Have fun, alături de cei dragi şi multă multă sănătate!

| BlondyBlue a răspuns:

Hello, in primul rand, la multi ani! ar fi perfect daca le-ai scoate in oras. eventual sa mergeti la un suc, la o prajitura.succes!

| Ioana22B a răspuns:

LA MUUUULTI ANI!
In sfasit esti si tu om cu buletinsmug[eu numai la asta ma gandeam cand am implinit varsta talaughing:X]!
Ce sa faci? hmmthinking sa iti petreci timpul EXACT asa cum consideri tu ca te distrezi mai bine! pe scurt:SA FACI TOT CE ITI DORESTI! Poti sa iti inviti prietenele tale la un suc, sa dansati, sa iesiti in parc, sa dormi, sa razi! E ziua ta si trebuia sa profiti de ea la maxim![cel putin asta simt eu de fiecare data!big grin:X]MULTI INAINTE!:*