| Antonia90 a întrebat:

Atunci cand intru in Barn Buddy imi apare asa:
"Nu va merge flash? Va rugam incercati prin a instala noul Flash player de pe http://get.adobe.com/flashplayer/.
Daca aveti flash instalat, va rugam stergeti intai versiunea existenta"
Am instalat programul din link, dar tot nu merge :(
Tot asa imi arata. :((
Ce sa fac sa mearga?
Nu imi merge jocul de cateva zile! :((
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bogdy_1912 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi player-ul, mai intai. Control Panel -> Add/Remove programs -> dezinstalezi tot ce tine de flash player, apoi incerci sa il instalezi din nou. Daca nu merge nici asa, incearca alt browser (Google Chrome, Mozilla Firefox. mie Chrome-ul imi merge fara probleme!)

5 răspunsuri:
| Antonia90 explică:

Joc Barn Buddy pe hi5.

| alexxi a răspuns:

Buna Lavini si eu am avut aceeasi problema.Am folosit browserul "opera". Am tot incercat dar nu a mers.Pana la urma am hotarat sa imi bag la broswer.Am bagat altul si a mers big grin.Am instalat mozila, safari, internet explorer si SRWare Iron.Pe toate au mers perfect.Iti propun sa folosesti alt browser.

Succer big grin happy

fundita? te rog frumos

| JustForLove a răspuns:

Nici mie nu imi merge si nici unui prieten de al meu. este ceva de la ei. de fapt mie nici pozele dp hi5 nu mi le arata. am avut 900 prieteni acum imi arata ca am 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge barnbuddy de cateva zile si ma enerveaza de nu mai potthinking si eu am pus o intrebare si mi-a raspuns cineva ca hi5 a scazut foarte de facebook si ca s-ar putea sa faca modificari, ca s-a mai intamplat asathinking

| Kidoo24 a răspuns:

Si eu am probleme cu joculstraight face tu joci pe hi5 sau facebook?straight face eu am mari pb deoarece am un level frumusel si imi pare rau dupa elstraight face