| Andaw a întrebat:

azi am venit cu 2 intrebari in care dau funda. prima intrebare este. stiti site-uri gen wattpad ca am vazut un lbog cu povesti dar nu mai stiu cum il cheama... daca stiti altele si 2 : cum fac animatie gen alea de pe youtube cu rage comics miscatoare. Fuuunda

2 răspunsuri:
| TheKataGirl a răspuns:

Sincer, daca vrei sa iti postezi povestile eu iti recomand sa folosesti wattpad-ul pentru ca doar acolo gasesti oamnei cu adevarat interesati sa te citeasca. lus ca e singurul site facut special pentru asta.

| FiReFoXtpu a răspuns:

Animatiile se fac cu programul Adobe After Effects sau Photoshop, in principal After Effects. Dar nu este usor deloc.