| passenger a întrebat:

Azi vreau sa merg la mall-ul din Sun Plaza (Bucuresti) si am inteles ca trebuie sa cobor la statia de metrou Piata Sudului. Intrebarea mea este : De la metrou ce fac? Am auzit ca exista un pasaj care te duce direct la mall, dar unde este amplasat fata de statia de metrou acest pasaj?

Răspuns Câştigător
| ghiolbitza a răspuns:

Iesi din metrou la Piata Sudului si vezi ca sunt afise care indica spre mall...sau intrebi daca nu vezi nimic afisat.