| ศฤฏฯววศ a întrebat:

bagati id-ul:deea_cool8852 casa imi dati si mie un cont imvu.Sau spuneti-mi cum va cheama si va spun si eu casa stiu cui ii dau accept. Funa+vot daca ma bagati si imi dati unu frumos de fata si cu bani +haine multe:X

1 răspuns:
| Victor a răspuns:

Un "acont frumos"? Cel mai frumos il poti face tu.Sunt convins de asta.Nimeni nu poate sa te "reprezinte". IMVU e,( pe linga Chat si socializare ) un mod de a arata "prietenilor " cum si cine esti.Deci, fa-ti acontul singura. Daca ai "probleme" sau vrei sa te ajut cu ceva, intra aici: http://cablan3d.blogspot.com/ (comentariile sau intrebarile tale, vor ajuta si pe alti).O zi buna si... BAFTA.