| anonim_4396 a întrebat:

care a auzit de plusic.ro? Am auzit si eu si cica se da bani pentru nu stiu ce, inainte sa imi fac cont am zis sa intreb daca e pe bune site-u, ceva mai multe detalii de la cei care au cont aici!

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Eu am auzit. acum de la tine. nimeni nu iti da bani fara sa aiba un castig, asa ca ai grija sa nu fie ceva atasat pe acolo...

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru drhotzu):

Mda, mersi. eu vroiam un raspuns de la cineva care are cont acolo vroiam ceva detalii :p

| drhotzu a răspuns (pentru scapadeplictiseala):

happy
te cred big grin
nu pot sa te ajut din pacate!

| lulutza13 a răspuns:

Din cate am incercat eu..probabil e vrajeala ca multe altele.NIMENI nu iti da bani pentru munca online.