| VampireGirl_3710 a întrebat:

Care dintre voi v-ati uitat aseara pe protv la twilight, si cum se numeau cele doua melodii de la sfarsitul filmului? va rog mult, astept raspuns! dau si fundita. URGENT!

4 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Ultima de tot e flightless bird american mouth-iron and wine
iar cea de dinainte, go all the way(daca cauti pe youtube pui/ si scrii twilight soundrack)
:*

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pardon,soundtrack

| ruzycciocolata a răspuns:

EU m-am uitat aseara la twilight dat nu stiu cum se cheama melodiile.

| Arina_2904 a răspuns:

Sunt mai multe melodii la sfarsitul filmului, nu stiu la care te referi exact. Incearca sa cauti pe youtube sau pe google soundtrack Twilight. Gasesti absolut toate melodiile acolo.