| peterutzu a întrebat:

Care este mai bun samsung galaxi s2 sau iphone4? As vrea sa imi cumpar unul si sunt indecis!

Răspuns Câştigător
| terorvlad a răspuns:

Ce e mai bun? un telefon cu 2 nuclee la 1.2 GHZ, un ecran ce e 40% mai mare, ce suporta pana la 48 GB de memorie, cu apel video oricand, ce ruleaza linux (android e de fapt linux) si inregistreaza 1080p FULL HD si are 1 GB RAM?
SAU
Un telefon cu un ecran mic de iti trebuie ochelari, la care ii pica semnalul cand il ti in mana (metalul de pe margine e antena, cand o atingi nu mai merge) ce nu poate face apel video fara wireless, ce are maxim 16 sau 32 GB ce nu vor mai putea fi upgradati, cu 90% din aplicatii ce costa (Android are 30% aplicatii cu pret) cu un procesor incet de 1 ghz cu 512 MB ram si care filmeaza 720P si care este mai scump cu 1000 lei?

Scuze ca zic asta, nu vreau sa insult pe nimeni, da retardat trebuie sa fii sa dai inca 1000 lei pe ceva mult mai slab si inferior lui Galaxy S II. Nu se merita acum si nici in veci sa cumperi un iphone. Doar numele e de el. funda? Mi-a luat mult sa ma interesez pentru tine big grin

5 răspunsuri:
| FlorinaRuby a răspuns:

Bună,
părerea mea este ca iphone4 şi asta se vede şi la preţ.
Pa, pa.

| terorvlad a răspuns:

Multumesc. Cum ziceam... romanul nu se uita la specificatii... doar la pret si la firma. Ai aici cateva exemple sub primul meu raspuns. In acest moment Galaxy S2 e cel mai puternic telefon de pe planeta. incepe sa imi para rau ca am Motorola sad

| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Iphone4 logic{funda?}

| Anna_8226 a răspuns:

Iphone 4?laughing ala daca il scapi odata pe jos se strica imediat eu iti recomand Samsung Galaxi s2winking

| peterutzu explică:

Terorvlad ai funda de la mine mersi.