| peterutzu a întrebat:

Buna am o intrebare care este mai bun samsung galaxi s2 sau iphone4?
Vreau sa imi cumpar unul si sunt indecis.

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.
Nu are rost sa-ti cumperi iPhone4 ca e oprostie de telefon la fel ca celelalte iPhone-uri.Samsung Galaxi S2 e de un milion de ori mai bun ca iPhone4, chiar si Samsung Galaxi S e mai bun decat iPhone4.Dar tu poti sa iti cumperi ce telefon vrei, eu doar ti-am spus care e mai bun.Bafta.

1 răspuns:
| ΔH a răspuns:

Samsung Galaxy S2
In primul rand este superior Samsungul datorita hardware-ului, si in al 2-lea rand, Android-ul face toti banii...
Niciodata n-as da un telefon cu Android pe iPhone... este diferenta de la cer la pamant.