| ßüттέяŦℓÿ a întrebat:

care este melodia sau clipul; preferat de pe youtube? astept raspunsuri dau funda.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| k4z a răspuns:

OFF:ai vrea sa fii tu aia din poza
ON:garcea fratelove strucklove struck cel mai tare

| Anablondyi a răspuns:

Melodie close to you -dj aligator :X:X trebuie sa o asc:*

| danaG a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=q2i4eIlskWI
sper sa it placa. daca ai intelege si cuvintele, ti-ar intra la suflet! oricum, diego arata super, e frumosel foc!

| ßüттέяŦℓÿ explică:

DanaG daca doresti sa sty eu vorbesc si stiu foarte bine limba spaniola.am inteles versurile dar clipul cam naspa sorry... mi-a placut si melodia ta preferata adrian dar eu sunt fan miley

| ßüттέяŦℓÿ explică:

Toate clipurile si melodiile au fost frumoase dar nu va pot da funda la toty.am aleso pe mihaela pentru ca melodia ei este cantata de miley cyrus iar eu sunt fan... dar va voi da cate un vot la fiecare.kiss in afara de mihai