| AbigailCiobotaru a întrebat:

Caut niste replici inteligente,dar si amuzante,dar mai originale, ca m-am plictisit de vechile replici... multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Multe persoane cunoscute de mine preferă sa răspundă unei insulte utilizând neologisme.
Ştiu că o fată i-a spus odată unui coleg că e mefistofelic (de aici şi numele meu laughing )
Numai bine!

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Fa-ma sa pricep: vrei o colectie de "replici" pe care sa le spui, indiferent de context?
Chiar nu esti in stare sa raspunzi la o intrebare sau sa-ti dai cu parerea despre ceva?
Ah! Probabil nu ai pareri despre nimic, ai un vocabular format din 5 cuvinte, intre care pipi-caca-nani-papa si, in general, nu stii nimic despre nimic.

| AbigailCiobotaru explică (pentru ardnaxur1961):

Frate,daca nu ai chef sa raspunzi nu raspunde, da' nu te baga tu ca musca-n lapte/ca puricele-n frunte de plictiseala

| AbigailCiobotaru explică (pentru ardnaxur1961):

Mai expertule,intrebarea era pentru un pur amuzament,nu vorbi daca nu ma cunosti. Tu stii ce e ala timp liber? Si plictiseala? ''Pareri despre nimic''? Era sa rad, dar imi crapa buzele. Atata timp cat nu stii ce intentie am eu, nu te baga, pentru ca nu m-ai jignit sau ofensat, in ochii mei doar te-ai facut de ras!

| CautNume a răspuns:

Replici pentru ce?straight face Tu de ce ai creier? Nu vrei sa-l folosesti?

| AbigailCiobotaru explică (pentru CautNume):

Oaaaauuuu...macar de vorbea cineva mai original ''Caut Nume'', acum stii de cate chestii ma pot lega? ok

| CautNume a răspuns (pentru AbigailCiobotaru):

Daca ai sfoara poti sa te legi de orice.