| Siiimo a întrebat:

caut un program cu care sa pot viziona videoclipuri la viteza redusa( cu incetinitorul ) Fundita :* si daca imi puteti spune si unde trebuie sa dau la programul respectiv pentru a reduce viteza. Multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

In Movie Maker, integrat in Windows, poti face asta. Adaugi filmuletul pe timeline si ai apoi efecte pentru el: Slow Down e cel de care ai nevoie, din cate stiu il incetineste cu 50%. Il incetinesti atat cat ai nevoie apoi salvezi noul videoclip.