| pisicuta123456789 a întrebat:

BUNA! Ce alegeti dintre compot de visine si ceai de musetel?

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu înţeleg de ce le compari pe cele două... În fine, ceaiul.

| Diiiia a răspuns:

Compot de visine

| BitchImfabulous a răspuns:

Niciunul laughing

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu contează cât de bun este ceaiul de muşeţel pentru organism.
Eu aleg cu siguranţă compotul de vişine.
Ador zeama aceea!
Pa-pa.

| Wolfszeitt a răspuns:

Compot de zarzăre și ceai verde.

| GabrielaIoana a răspuns:

Compot de visine cu suguranta.E mai bun decat un ceai banal.

| Azµre a răspuns:

Compot...

| SimonaCristina a răspuns:

Ambele...
te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Prefer ceaiul de musetel, neindulcit.
Te pup!

| SouLIce a răspuns:

Cmpotul este mai bun la gust, ceaiul probabil are mai multe beneficii pentru organism dar nu are un gust bun deloc
Parerea mea

| pisicuta123456789 explică:

Voi credeti ca daca a zis cineva compot trebuie sa spuneti toti compot sa nu va faceti de ras sau ce?

| pisicuta123456789 explică:

Daca vreti sa faceti un bine nu mai va dati cu parerea d aca toata lumea raspunde compot...

| Annyya a răspuns:

Eu aleg compotul de visine, imi place mult big grin

| xesusn a răspuns:

Compot de visine

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a răspuns:

Ceaiul.
Are o aromă mai aparte.

| anyone2013 a răspuns:

Com[otul de visine e preferatul meu, ceaiut e bun si el, dar nu se compara cu compotul

| Lucii17 a răspuns:

80% Compot...20% Ceai