| InvizibLeUser a întrebat:

ce carti interesante imi puteti propune? iubesc mai mult aventura sa fie ceva interesant dar si putina dragoste. sunt cl. a 7-a va rog mult
P. S. de scriitori romani
multumesc :**

Răspuns Câştigător
| Mirunaxa a răspuns:

Enigma Otiliei nu mai stiu exact de cine e scrisa dar e un roman vreo 350 pag si mult romantism si iubie si aventura crede-ma e de citit! Fundita?

2 răspunsuri:
| InvizibLeUser explică:

Sa aiba mai mult de 200 pagini si inca odata metionez (scriitor roman) happy

| clauditaclau a răspuns:

Nu are dragoste dar ii foarte interesanta :"aventurile lui oliwer twist