| TestoasaRoz a întrebat:

Ce credeti ca ar fi amuzant sa facem eu si cu o prietena intr-o seara cand dormin una la alta? Eu ma gandeam la un film horror, popcorn...si din astea. Voi ce idei aveti? big grin happy

3 răspunsuri:
| byancacool a răspuns:

Pai cumperi popcorn si va uitati la ceva ce va place ca daca va uitati la filme horror nu o sa mai dormiti noaptealaughing, va bateti cu pernele, cititi reviste, vorbiti despre baieti, moda etc., sunati la oameni si le spuneti ca ati vrea sa ii cunoaste-ti si chestii din astea. Sper ca te-am putut ajuta.

| Ralluca96 a răspuns:

Bataie cu perne, sa va bateti joc de lume la telefon, sa aruncati cu rosii si alte chestii in capu oamenilor [de la balcon] thinking etc big grin

| oanyyy a răspuns:

1)Multaaa ojaaa.

2)Bataie cu perne

3)Popcorn

Asaaaa:pentru inceput iti recomand niste filme de de c**i pe tine de ras:

St. Trinian's (2007)

Eurotrip

Jurnalul lui Bridget Jones

Freaky friday

How to Lose a Guy in 10 Days (2003)

The proposal

What Happens in Vegas... (2008)

Bride wars

Acasa la coana mare

Doi socri de cosmar

Scary movie

singur acasa

Mancare:

Prajituri
Biscuiti

Imi dai funda? te roggggggggggg