| Beibii_6447 a întrebat:

kiss Intr-una din serile astea raman singura acasa si parintii mi-au dat voie sa o chem pe cea mai buna prietena a mea la mine. Dar avem o problema. Nu prea stim ce sa facem laughing Adica noi ne-am gandit deja: facem poze, ne uitam la un film, stam pe mess (chat etc.), povestim, karaoke...
Daca aveti si alte idei mi-ar fi de mare foloshee hee
fundita pentru cele mai interesante >: kiss

Răspuns Câştigător
| sweettyyyy a răspuns:

Uitatziva la filme strashnice.Asta e cel mai amuzant cand te sperii.
Mai poti face :
Teste, stiri, ghiduri, jurnale, forum, incercatzi make up, coafuri facetziva, unghiile vopsitzile si sunt inca multe lucruri interesante`!

1 răspuns:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, am ceva idei:
-stati pe calculator/laptop
-uitati-va la Tv
-mancati
-povestiti
-faceti Karaoke

etc.

Hai ca am primit un mesaj. Numai bine! Cu drag, Lola.