| Izz a întrebat:

Ce idei de cadouri pentru. Craciun aveti?

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Ce iti place tie cel mai mult: papusi, jucari, telefon, placa de par, ondulator, haine, laptop sau calculator, I-Pod, si multe altele.

Eu una raman pe varianta haine. :*

8 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Fete: mp3/mp4, haine, dulciuri, accesorii de par, esarfa, inele, bratarici, lantisoare, ochelari de soare din aia,, cucheri''big grin, aprat foto digital[daca ai posibilitatea], un animalut[hamster, broscuta testoasa, pesitsor, caine[daca vrei, si ai unde sa'l tii], cizme[UGG's], papucei de casa haiosi[iepurasi, ursuleti, winnie the pooh, mickey mouse], telefon[touchscreen]

baieti: articole cu echipa de fotbal preferata, tricouri de,, fotbalist'' tenisi, adidai, crampoane, sapca, telefon[touchscreen], mp3, cd'uri cu muzica favorita, daca practica vreun sport, accesorii pentru acel sport, short, portmoneu, rucsac, parfum, bratara

SUCCES!

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Idei de cadouri...hmm pai sa-ti dau un exemplu:

Unei fete cochete, careia ii place sa se aranjeze - un parfum, o trusa cosmetica, un set de creme geluri de dus etc, o bluzita draguta, o esarfa, o gentuta, o palariutawinking sau mici figurine care simbolizeaza aceasta frumoasa Sarbatoare happy

Unui baiat: un parfum (pentru baieti), un joc pe PC, un portofel, un fular, o bluza (tricou), masinute reale in miniatura, sau un obiect de colectionat daca este colectionar de ceva anume...

Unei mame: o esarfa, un parfum (sau diverse seturi pentru femei) un obiect casnic (fiind mama ii va placea sigur si ii va fi si util) un lantisor...

| midnight a răspuns:

Pentru femei: parfum, bratari/lanturi/inele(bijuterii), esarfe, haine, bomboane de ciocolata, farduri, cleme de par, bibelouri, vaze de flori, buchete de flori, seturi de cesti/farfurii, creme, produse cosmetice, portofele, bauturi.

pentru copii: jucarii, dulciuri de toate felurile, haine, jocuri pe calculator, daca sunt fete mai mari poti sa le iei si cosmetice(strugurel, farduri, lac de unghii), fructe.

sau mai usor ai putea sa le dai bani intr-un plic.

pentru barbari: cravate, camasi, ace de cravate, after shave, brelocuri, pArfumuri.

| xMădă a răspuns:

Un pestisor.Adica eu asta am primit de Mos Nicolae de la parinti. Dar pe langa asta mai sunt si dulciuri desigurbig grin, haine, jocuri, puzzle-uri...

| moniii a răspuns:

Pai depinde parinti, prieten, amici?

| hayley a răspuns:

La Diverta sunt niste carticele mici cu proverbe, citate etc. Sunt foarte dragute. Am vazut si niste saculete cu bilute parfumate la Bam-Boo eu am cu miros de citrice si vanilie. Mie imi plac cadourile mici si dragute love struck

| DeathLord93 a răspuns:

Pentru barbati un parfum sau un ceas cat mai scumpe
Pentru femei o trusa de farduri sau orice alta amintire care sa ramana bine pastrata peste aniwinking

| Sperietoarea a răspuns:

Un schelet de plastic in el sange de cal.