| Samy48 a întrebat:

ce insemna "utilizator avertizat" (pe TPU) adica de ce e avertizat big grin? fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un utilizator a fost suspendat, atunci ii apare la profil"utilizator avertizat". Acestia risca chiar stergerea contului, daca repeta greaseala(sau daca fac altele, la fel de grave) care a dus la suspendarea contului.Motivele care duc la suspendarea contului sunt: obscenitati,"rautati gratuite", conturi multiple, mesaje cu continut ilegal, spam, abuzul de orice fel(a functiei de votare, raportare etc).

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este avertizat, ca daca nu se va comporta civilizat (tot ce presupune acest lucru), va fi suspendat pe timp nelimitat sau contul lui va fi anulat de tot.winking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu respectă pe ceilalți useri, injurii pe privat, amenințări, postări indecente, conflicte permanente, atac la persoană, etc.
Pa, pa.

| Baiaaanca a răspuns:

Este avertizat, adica risca sa fie dat afara, sa numai fie un utilizator TPU.

| Anelise_2071 a răspuns:

Pentru intrebari sau raspunsuri care au intrezis adminii TPU sa foloseasca.Adica pentru :1)vulgaritate, 2)Spam, mai sunt dar nu le mai retin.