| lolly2 a întrebat:

Ce jocuri gen plants vs zombies si Alice Greenfingers 2, Feeding Frenzy,Insaniquarium Deluxe stitii si imi recomandati? Nu vreau jocuri gen Gta San Andreas, metin2, CS etc...

7 răspunsuri:
| MyHappySmile a răspuns:

Incearca www.jocuri-gratuite.com, acolo gasesti jocuri de toate genurile.

Răspuns utilizator avertizat
| dsfsdf a răspuns:

Feeding Frenzy 2, Jane's hotel, Jane's zoo,
Ranch Rush 1, 2, Adventures of Bookworm1, 2, Dinner dash, Hotel Dash, Jeenny's fish shop, My farm live. Uita-te aici sunt tot felul de jocuri tari sunt gratis http://www.myplaycity.com/free_time_management_games/

| CrazyGirl16 a răspuns:

Ranch rush, dinner dash, wedding dash etc

| Cipi112 a răspuns:

Overlord 2, Saints Row : The Third, Bioshock Infinite, DMC Devil May Cry... Funda?

| Rypzor15 a răspuns:

Insaniquarium 1.1, Plants vs zombies Multiplayer, Shadow Fight 1/2, Farm Vile 1/2, Etc... Daca mai vr ex. Intreabama.
Succes happy

| Cornel_Tenismenul_1996 a răspuns:

CT(Counter Strike v1.6)