| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! Ce mai faceti? De ce toate fetele de la scoala mea sunt fitoase si rele, sa mentionez (11-12 ani). Eu nu sunt ca ele, eu sunt o fiinta care mai mult vede partea buna, pe cand ele si-au creeat un grup cu alti copii din alte clase si mai mari de cat ele si sunt un grup care se cearta mereu si mereu merg impreuna pe strada si se cearta ca mahalagioacele. Eu ce sa fac sa imi recapat prietena dintre ele?

Răspuns Câştigător
| FacebookManiac a răspuns:

Buna!
Nu exista scoala in care sa nu existe astfel de specimene, sunt rele arogante si majoritatea sunt pitipoance. Daca prietena ta le-a ales pe ele nu stie ce a pierdut, si eu am avut de a face cu proaste de genul asta si pana nu ne-am paruit putin nu am rezolvat nimic.Eu zic sa o uiti pe prietena ta si sa-ti faci s itu propriul grup unde sa faceti lucruri utile,iteresante, placute, relaxante impreuna.Sigur se va reintoarce la tine dupa ce va vedea ce greseala mare a facuthappy. Multa bafta. Daca vrei iti dau id sa vb in privat si sa fim prietene.
Pahappy.

2 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Am si eu fete din astea in scoala...mi-am recapatat prietena dintre ele...nu stiu cum sati explic.tot ea a venit la mine.si m-au ajutat si celelalte prietene ale mele sa o iau inapoi dintre scorpiile alea

| Dragon01 a răspuns:

Dar vrei prietenia lor?
Vezi in ele un exemplu? Ai vrea sa fi asemenea lor?
Uite, incearca sa iti creezi tu un grup in care sa fie persoane demne de apreciat nu mahalagioace.E spre binele tau