| Cartof123 a întrebat:

De ce fetele merg mereu in grup la baie?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cand o trosnesc o trosnesc serios, si in mai multe persoane e mai usor sa cureti peretii.

15 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Pentru că, una merge la wc şi alta se uită în oglindă şi să fim serioşi cui nu îi place să vorbească cu cineva cât timp îşi face treburile?

| OOOLEOOO a răspuns:

Hermione din Harry Potter era sa fie ucisa cand a mers in baie singura.

| Georgiiianaaax a răspuns:

laughing) Pai ca sa aiba cu cine sa se duca...sa le tina de urat. Si noi fetele ne mai uitam in oglinda, si trebuie sa ne zica cineva o parere happy

| dragos9234 a răspuns:

Ca sa nu se duca singurre.happy
Funda?

| DarkBlood32 a răspuns:

Ca sa nu intre baietii peste ele sa le violeze fainosagu`.

| xBya a răspuns:

Ce raspunsuri frate... Se duc impreuna pentru ca se simt mai in siguranta si tot odata mai sigure pe ele. Tu nu te simti mai in largul tau cand esti cu cineva?

| Cosmiinna a răspuns (pentru xBya):

Bine frate dacă nici la wc nu te simţi în largul tău şi în siguranţă, ce se poate întâmpla? te aspira wc-ul înăuntru? laughing

| xBya a răspuns (pentru Cosmiinna):

Ce mod de a gandi ai, specific romanesc, adica superficial. Tu de ce naiba mergi cu camaradele la baie impreuna? Ca sa iti zica daca iti sta bine parul sau daca nu ti s`a intins rimelul? Dar tu cand te uiti in oglinda (orice baie dispune de oglinzi) nu`ti poti da seama singura? Esti ca si copiii aia retarzi? Si lasa`ma pe mine cu barfa, ca aia o poti face peste tot, nu numai la baie.
Si in raspunsul meu m`am referit de drumul pana la baie, nu sa intre cu tine in cabina. Ca niciodata nu stii cine e dupa colt.
P.S.: daca mai comentezi la raspunsurile mele, straduieste`te sa gandesti mai intai. Deuces!

| Ella3133 a răspuns:

De lene, sa nu se duca singure laughing

| Alexutza25 a răspuns:

Ca să aibă cu cine sa meargă şi cu cine să discute. Mai cere un sfat alea alea, o privire în oglindă, mai o bârfă şi tot aşa. Femeile sunt complicate, ştiu...

| cr1571n3l a răspuns:

Ca sa faca sex in grup ca sunt lezbi toate.

| TatianaCecilia a răspuns:

Ca sasi tina posetele una alteia.hee hee

| ChelioSsS a răspuns:

De ciuda...

| DeadMemories a răspuns:

Eu mergeam la baie in grup il tabara ca sa nu ramana vreo fata singura in cameralaughing

| Cartof123 explică:

Intrebarea am pus-o la misto, deci nu asteptam raspunsuri serioase, dar omfg nici chiar atat de epice laughing
@suntserios si celebritysextape v-as fi dat amandurora funda...