| anamariagabi a întrebat:

As vrea sa va stiu parerea, anul acesta am banchet si nu prea vreau sa merg deoarece la mine in scoala sunt 6 clase de a 8 -a, toate la un loc.80% din fetele din scoala sunt barfitoare si mai ales fitoase si ma gandesc ca ele o sa insulte si o sa barfeasca alte persoane("uite ce rochie are aia" etc.) si sunt asa de nesimtite si iti zic in fata nu pe la spate ca sa nu auzi, dar totusi vreau sa merg deoarece asta e ultima mea seara cu, colegii mei! Si nu stiu cu ce sa ma imbrac, locuiesc in botosani si nu e cine stie ce ora in care as putea gasi ceva care sa imi placa si sa nu coste chiar mult, mentionez ca am 49 de kg si 1, 68 -69 inaltime, gaseasc eu o rochie da nu stiu ce model (scurta lunga larga etc.) Idei?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Important e sa te distrezi cu colegii,nu le baga in seama, nu toata lumea e bogata sa isi permita cele mai strasnite haine. daca iti spune ceva zi-le ca alea care au bani, nu au creier si le inchizi gura si treci mai departe.la facultate nu le va merge cu fitele, daca vor sta la camin isi mananca o bataie de nu se vad asa ca ia si distreaza

2 răspunsuri:
| Liuuu a răspuns:

Ai mall in botosani? daca ai banuti in pusculita ti-as recomanda sa te duci ori la orsay ori la takko si niste bijuterii de la melimelo...in rest poate niste rochii de seara de la magazinele speciale...big grin