| dydydeea a întrebat:

Ce mai faceti? Va bucurati ca incepem scoala? Eu nici nu sar in sus de veselie dar nici nu plang, sunt intre cele doua.Peo parte ma bucur ca o incepem deoarece ma plictiseam acasa si peo parte ca ma intalnesc cu colegii. Apropo in ce clasa sunteti/intrati.Eu in clasa a 8a.

6 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Mi-e mila de tine ca esti a 8-a. Mi s-a parut cea mai naspa clasa! Nici eu n-am chef de scoala si nu m-am plictisit asa tare in vacanta. Oricum am avut una super. M-am vazut cu fosti colegi si fosti fosti colegi, am fost in strainatate etc. + teme. I don't want to see.
rezumat: nu nu ma bucur ca incepe scoala si intru intr-a 10-a.
bafta la scoala si sa intri unde vrei! big grin

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna,eu trec a 7-a, mie imi place ca incepem scoala pentru ca:
-am auzit ca anul acesta vom avea profesori noi,
-abia astept sa-mi revad colegii,
-m-am plictisit in vacanta, dar parca totusi inca 1 saptamana. 2 de vacanta, ar fi mai bine...succes in noul an scolar.

| DarkBlood32 a răspuns:

Trec a 6-a. o_O

| DarkBlood32 a răspuns:

Adica sunt deja in a 6-a. laughing

| Iulian03 a răspuns:

Bine!
Nu ma bucur

| SaRaAleXia a răspuns:

Buna!
Eu nu ma bucur ca incepem scoala ca imi placea in vacanta! Dar totusi mi-e dor de unii colegi. Apropo eu am trecuta cls a 6 a. big grin