| iulyan_9096 a întrebat:

Voi va bucurati ca incepem scoala? Eu nu ma bucur.laughing

23 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cîţiva,DA! Restul, adică foarte mulţi, NU!

| Instinkt a răspuns:

Nu numai tulaughing sunt in a 12 a si e ultimul anlaughing e naspaaaa

| FadetoBlack a răspuns:

Întrebare stupidă. Aşteaptă să-ţi dea cineva un răspuns pozitiv.

| Hevnoraak a răspuns (pentru FadetoBlack):

Vin eu, vreau să se termine odată vacanța.

| iulyan_9096 explică (pentru FadetoBlack):

Poate se mai gaseste unu care zice ca asteapta sa vina.laughing

| FadetoBlack a răspuns (pentru Hevnoraak):

Vino. Tot mai mulţi sunt ăia cu răspunsurile negative big grin

| FadetoBlack a răspuns (pentru iulyan_9096):

Poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si scoala are rolul ei-TE INNEBUNESTE!

| CryChristiAN a răspuns:

Logic (,) ca ma bucur ca incep liceul. Abia astept sa avansez in cunoastere.

Răspuns utilizator avertizat
| ovidiu8msn a răspuns:

Eu ma bucur.....findca am terminato demult. laughing

| kx123 a răspuns:

Eu ma bucur. Chiar daca iarasi va trebuii sa invat mult, asta este. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Albãstriţaxx a răspuns:

Intr-un fel nu ma bucur deloc, dar in alt fel, ma bucur enorm, pentru. ca o sa il vad din nou in pauze [ce ciudat mai suna asta] rolling on the floor)

| XatomisX a răspuns (pentru Albãstriţaxx):

Da suna foarte ciudat dar este ok macar ca iti place si recunosi dar chiar in toate pauzele? nu este cam des? ai un apetit foarte ridicat bravowinking

| iulyan_9096 explică:

Asa sa ii dam foc.laughing

| AlexAtanasiu a răspuns:

Eu ma bucur ca o sa ma vad cu colegi si sunt suparat ca am mult de scris si n-am inceput

| RobiNBA a răspuns:

Dai foc.

| DarkGirl92 a răspuns:

Da.happy

| SimilarToRain a răspuns:

Normal; ca nu

| darry99 a răspuns:

Nuuuu, ca am un cretin la chimie si mi-e frica de el