| butterflyeffect0000 a întrebat:

Ce parere aveti despre :
Miley Cyrus;
Demi Lovato;
Selena Gomez;
Lady Gaga;
Bella Thorne
Zendaya
Vreau un raspuns diplomat! Multumesc! Am uitat sa spun ca dau funda!

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Bună! happy

Miley Cyrus era una dintre cele mai îndrăgite adolescente Disney.
De la un timp și-a pierdut majoritatea fanilor.
A început să se îmbrace vulgar, s-a drogat, a fost implicată în multe scandaluri, mai pe scurt a luat-o pe căi greșite.
Și dacă aș spune pe un limbaj mai comun: a devenit o panaramă.winking

Demi Lovato este aproape cea mai îndrăgită vedetă Disney.
Nu este implicată în scandaluri, nu au apărut fotografii vulgare cu ea, este o fată serioasă și se vede că îi place ceea ce face: muzica.

Selena Gomez a devenit chiar enervantă. Pe unde ajungi să citești pe net nu se poate să nu găsești vreun articol despre ea.
I se face prea multă publicitate. Și multă lume spune că a făcut o alegere greșită în privința lui Justin.

Lady Gaga este o persoană anormală. Da, recunosc, face muzică 'bună', se vinde și are succes. Dar să fim serioși toși am observat că are o problemă la mansardă.winking

Bella Thorne este încă o puștoaică. Nu am ce să zic rău despre ea.
Nu i se face prea multă publicitate dar este la începutul carierei.
Presimt că o să aibă succes și o să ajungă cineva.winking

Zendaya și ea la fel ca Bella este o adolescentă la începutul carierei.
Cum am spus mai sus, amândouă o să aibă succes iar acest proiect făcut împreună este 'rampa' lor de lansare.

3 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Miley Cyrus: o urata ajutata de tatal ei care face bani datorita lui
Demi Lovato: voce super si zambet frumos
Selena Gomez: e frumusica, dar muzica ei.nu prea imi place
Lady Gaga: un mascarici
Pe bella thorne si pe zendaya nu le cunosc

| HermioneLove a răspuns:

Miley Cyrus=Parti rele:fumeaza, injura, pozeaza n*d, si se drogheaza.Parti bune:e frumoasa,are mult succes,se imbraca cool,are o voce de invidiat,lucreaza cu Disney Friends For Change si si-a donat parul unei fetite cu cancer+a donat banii altei fete cu cancer pentru ai face tratamentul si invitat-o pe scena
Demi Lovato=Parti rele:s-a taiat pe vene,prea se strofoaca pentru orice laughing Parti bune:Frumusica,voce super buna
Selena Gomez: Parti bune:Cea mai frumoasa,talentata foc, melodii coo, cuminte, decenta si la locul ei
Parti reletonguerea sensibila si sa nu uitam:este iubita lui Justin
Lady Gagatonguearti bune:Interesanta si frumoasa... oarecum straight face
Parti reletonguerea exgentrica si vulgara, melodii naspa.
Bella Thorne:Super tare, danseaza bine si frumoasa
Zendaya:La fel ca Bella happy

| edi_5630 a răspuns:

Miley Cyrus = O fraiera ce a luat bani multi pe urma lui Hannah M.
Demi Lovato= Tot o fraiera care ia bani multi de pe urma Disney Channel
Selena= -""-
Lady GaGa= O REATARDATA in sensul adevarat al cuvantului ce nu este un star... eu o ratata! de ce? are melodii :-s cam penibilie.nu da nici un exemplu bun de urmat omeniorii si mai ales adolsecentilor! O VACA PROASTA!batting eyelashes
ultimele 2: n-am auzit de ele laughing