| Bianca0902 a întrebat:

Ce poate fi un erou? funda.

Răspuns Câştigător
| bogdi9 a răspuns:

Persoană care se distinge prin bărbăție, vitejie și curaj pe câmpul de luptă
Funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un caine!

| ellaells a răspuns:

O persoana care isi risca viata.

| DarkGhost a răspuns:

EU

| BatManPS a răspuns:

Ar fi multe ajuta batrane sa treaca strada, opreste hotii, cand o casa ia foc du-te ajuta! happy

| Villy21 a răspuns:

Persoana care se gandeste la binele altora inaintea propriei persoane... nu trebuie sa ai in carnetel o viata salvata ci sa actionezi si sa fi un exemplu bun in fata celor care sunt confuzi happy

| DeliciousKinder a răspuns:

Un erou e un om care e imbracat intr-un costum si salveaza lumea de pericole.laughing