| Mamona a întrebat:

De ce avem nevoie de eroi? Si cine poate fi considerat EROU?

Răspuns Câştigător
| Tops a răspuns:

Pai...eroi...eroii ar fi persoanele nu care zboara sau mai stiu eu ce puteri SF mai aulaughing sunt persoanele care au TUPEUL de a infrunta o situatie limita si de a-si ajuta semenii.Iar noi in tara asta avem categoric nevoie de eroi

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e necesar sa avem parte de ei asa sunt considerate unele persoane care isi sacrifica viata pentru a salva alta viata.

| bianca9422 a răspuns:

Frumoasa si in acelasi tip buna intrebare!
erou... poate fi considerat erou un om care te inspira, care te ajuta...un model demn de urmat.

avem nevoie de eroi pentru ca avem nevoie de modele
fiecare vede un erou in felul lui...
spre exemplu eroii mei sunt:
iubitul meu, mama si tatal meu!

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Erou = o persoana care ne salveaza de anumite situati jenante, naspa etc. Si avem nevoie de cineva sa ne salveze nu?winking
( Poti numi un om erou si daca te salveaza de tine insuti, daca te scapa de belele sau daca ajuta tara cu ceva laughing )

| CynicalCunt a răspuns:

Cea mai okay intrebare citita de mine pana acum. Maaan stiam o melodie legata de chestia asta thinking a, da : Superchick - Hero.

| Ana_7782 a răspuns:

Avem nevoie de eroi pentru a putea spera ca totul va fi bine...
Si erou, poate fii oricine! Un om care te inspira, care merita respect si apreciere! Eroul meu este fratele meu nu pentru ca zboara, sau ca salveaza vieti, ci pur si simplu pentru ca ma face sa ma simt, speciala, ma face sa rad, ma simt bine in preajma lui.
Toata lumea are nevoie de un erou!