| HelloKitty23 a întrebat:

Buna ce porecle stiti pentru numele Denisa?

15 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

Deny, dee, dede, deedee, dida, didu, denisse, denisuk, denize, deisy, denisuca, dedy, enny, issa, dizzi, denisia, disi, denu, denish, nia, nissa. sper ca ti-am fost de ajutor. pupici kiss

| ing. a răspuns:

Deni, Denu, Den, Denisuca, Denisse. happy

| ForbiddenLove a răspuns:

Deny, Dede...atatstraight face

| Miauti a răspuns:

Incearca ASINED sau asineda este denisa scris invers

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Deny, deedee, denisuk, denisuka, denisse, didi,

| Alecsandraa97 a răspuns:

Denyhappy

| emm a răspuns:

Deniii;
issa;
didiwinking
denisuk, nu stiuthinking

| Daiana90 a răspuns:

Didy, denisuka, in telefon am trecuto pe prietena mea DxDx (de la denisa), deny, Dodolaughing ( asa o strigam intr-un timp), DeDe in fine...happy sper ca iti place macar vreuna:p>big grin

| 009 a răspuns:

Didi, denisyki, dydy, isis,

| AlexisCool99 a răspuns:

did, deni, denato, denatolupu, denusuka. si se pot pune multe altele dar mai bine o porecla se pune dupa caacterul persoanei... cum este? voioasa, se plictiseste repede, morocanoasa. vezi si te ce potrivesti!winking

| shadow23 a răspuns:

Dianiz, dia mia, dianixta, etc.

| diffus a răspuns:

Deny!? lol straight face

| deea_6635 a răspuns:

Deny, dede, denisuka, denizi, dee, denise, eny, deysi...winking
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deni haioasa, denifara pantaloni sau denii curkana de 50 de kile

| kiiitaaa a răspuns:

Isa.