| ஐஐ a întrebat:

Hey, stiti niste porecle de la numele Denisa? Dau funditapuppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Deny
Nisa
DeDe
Desa
dizzy
disa
Denisuka
dee
deea
Issa
Eny
Denaa
dendy
dissa
dedutza
Sper ca-ti plac! Noapte buna!

7 răspunsuri:
| Different69 a răspuns:

Denisuka

| Irena97 a răspuns:

Vrei porecle sau diminutive? Porecla suna si rautacios totusi, sa stiu ce aleg.

| Katoteshika a răspuns:

Denisuc, denismen, dinte, dintisor, deniver, dede, dedeman ( laughing ), senisa?
poate te ajuta astea...
atat imi trece prin caplaughing

| teo6dia4c99 a răspuns:

Deni, Dede, Denisuca, Denisel, Isa, Deny

Dee

DeDe

Dida

Didu

Dudu

Denise

Denisuk

Deisy

Denisuca

Dedy

Eny

Issa

Dizzi, Asined, Deea, Deni, Nisa, De, De-girl, Deni-girl, Denicuta, Sel, imi mai vin in minte cateva, dar dupa cum observi sunt din ce in ce mai prostesti. Sper ca te-am ajutat.

| allige243647 a răspuns:

Dede, Eni, Dodo, Didi, Nisa, Isa, Nini, Dudu, Duda, Dii, Suca. kBye

| Kozbinski a răspuns:

Denisuta trandafiras dulce.

| Antoniu007 a răspuns:

Denisuca,Deny,Dede,Deniset. Nu stiu altceva decat[Denisuca].