| EmilyT a întrebat:

Ce programe stiti de editat fotografii? Dar sa fie bune. Spre exemplu, eu ma folosesc de photoinstrument, photoscape... Voi ce mai cunoasteti?

Răspuns Câştigător
21 răspunsuri:
| OaKi12 a răspuns:

Cel mai bun program de editat poze, pe care il folosesc profesionistii este Adobe Photoshop. E cel mai bun. Este profesional, toate pozele alea de le vezi tu prin reviste sunt modificate cu photoshop, cu ala poti sa "slabesti", "schimbi culoarea parului, ochilor", si muuulte altele. Funda te rog.

| Rossey a răspuns:

Photo editor. Funda, pls?

| Nommm a răspuns:

Buna DoRy :* The Best ar fi PhotoShop happy Dar este ff bun si Scape-ul happy Eu optez pentru Photoshop! [: Fundits'a?
P.S - Daca vrei Photoshop iti dau eu GRATIS & FULL happy

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Photoshop e cel mai bun, dar costa.
Dar... pentru voi...
http://allaboutmygames.blogspot.com/......nload.html
O zi buna!

| 1n3x a răspuns:

Photoshop e cel mai cunoscut.
Incearca si Paint Shop Pro x2

| isis5001 a răspuns:

Picasa, photoshop

| bystander a răspuns:

Picnik e foarte șmecher
http://www.picnik.com/

| Dutzy a răspuns:

Photo Edit, sh mai gasesti multe onlinewinking

| OannaxD a răspuns:

Photoshop
Picnik
Paint Shop Pro
Photoscape
Photo editor
Pizap
Photofunia
bLINGEE
Caption it. etc. xD

| BubuDx a răspuns:

Picnik.com xD

| dddddadada a răspuns:

Photoshop cs4, cs5

| emynem313 a răspuns:

Photoscape,Gimp: Pentru mai multe raspunsuri in legatura cu problema ta nu ezita sa ne vizitezi pe http://emynem313.wordpress.com/ si sa ne intrebi ce problema ai.

| Sylvia97 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun program de editat poze este Photoshop-ul. Intr-adevar este greu sa in folosesti, dar daca incepi sa inveti cum sa umbli pe acolo e super. Fundita?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop-ul este cel mai bun.

| Attack619 a răspuns:

Ar mai fi photoshop si picasa...iar dupa parerea mea picasa e mai usor de folosit si in plus il poti downloada d la google... sper ca te am ajutatwinking

| Stefanistaaa a răspuns:

GIMP 2.2. 13, Picasa 2.7, Paint.NET 3.08, ColorPic 4.0 Magnifier 3.0, FastStone Photo Resizer 1.4, ImageDiff, IrfanView 4.
Eu folosesc Picasa si sunt relativ multumita de acest program!winking Sper ca te-am ajutat! :*
(funda?! ) :*

| alymiky13 a răspuns:

Http://pizap.com/ sei sa iti foloseasca.

| SlimShady_2126 a răspuns:

Sunt si programe mai bune dar trebuie sa platesti mult pentru ele mai bine daca nu-ti plac programele le-ai enumerat mai sus cauta pe google pizap si fatile online e frumos, usor si gratis.