| VORTEX a întrebat:

ce sanse sunt si unde as putea sa-mi gasesc ceva mai usor de munca pe timpul vacantei, am 15 ani jumatate si vreau ceva part-time ca sa fac ceva bani de buzunar.Multumesc

Răspuns Câştigător
| podaru17 a răspuns:

Deci daca esti din cluj vezi ca e unu la care tai sticla pentru decoratiuni plateste cu 8 lei pe ora eu la el lucrez si in 2 zile am facut 1 mil 800 si am lucrat 10 ore pe zi si sa stii ca nu e greu tongue. cauta daca nu pe la oameni destia care au case poate au si ei ceva de lucru pe acolo tongue!

4 răspunsuri:
| Burzea a răspuns:

Daca ai fi la tara ai gasi : aduni prunele, te duci cu ziua la coasa, aduni fanul de pe poiana

| vioreld a răspuns:

Nu prea sunt sanse, si eu caut de zor si am 18 ani si nu gasesc pe nicaieri, nici in oras si nici pe internet.
Dar tot ce-ti pot spune este SUCCES si sper sa gasesti.

| soare a răspuns:

Frate du-te undeva unde poti sa imparty pliante ceva... ca altundeva nu ai cum de aia part-time.

| DeeaDeutza a răspuns:

Buna! Intra pe http://www.bestjobs.ro/...sper ca te-am ajutat.