| VORTEX a întrebat:

ce sanse sunt sa gasesc pe timp de vara ceva de lucru? ceva part-time ca sa fac bani de buzunar ca nu vreau sa stau degeaba toata vacanta big grin si cam ce as putea face?
PS:am 15 ani jumatate.

Răspuns Câştigător
| Allxy a răspuns:

Buna! incearca pe la depozite de mobila,ambalaje, hartii, merge esti prea tanar si nu te angajeaza nimeni cu acte si plus de asta nici nu te sfatuiesc sa depui efort, te vei imbolnavi, succes!

1 răspuns:
| RebecaBaa a răspuns:

Pai...eu de exemplu am 14 ani jumatate, si am sa ma angajez la restaurantul unui prieten de'al tatei big grin tot asa part-time happy