| danielavinca a întrebat:

Ce sfat imi dati vreau un telefon si nu m-am hotarat intre samsung corby s3650 si LG GS290 Cookie Fresh ce imi recomandati ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| crazygirlyo a răspuns:

Samsung corby se zvoneste ca ar fi cam prost. am cunostinte care au.la o fata i s-a rupt pur si simplu in 2 ca l-a scapat de pe jos. dar pr mea cea mai buna il are de 2 ani aproape si nu i-a facut deloc probleme.acum depinde cum ai norocul. Iar de cookie fresh nu am auzit pe nimeni, dar parerea mea e ca e mai bun.depinde ce vrei de fapt. un sfat ia-le pe aman2 si compoarele vezi care are mai multe avantaje o sa iti fie mai usor sa te hotarasti!

8 răspunsuri:
| ßяùηзττз ώίτĥ ª ßίğ ĥзάяτ a răspuns:

Pai ce sa zic Mie imi place mai mult Samsung Corby este finutz mai potrivit pentru o fata big grin
tu sti acum

Sper ca te-am ajutattongue

| girl99as_7693 a răspuns:

Eu am Samsung corby s3650 roz si sunt multumita de el, imi tine bateria mai multe de o saptamana dar nici nu prea il folosesc mult, eu zic sa iti ei corby

| fif2002 a răspuns:

Am ceva probleme cu softul la corby, adica din cand in cand se albeste ecranul si isi da restart, sau isi da restart in timpul convorbirilor dar asa cam o data la 2 saptamani.

| mini_8190 a răspuns:

Sincer mai repede iti iei un Samsung corby decat LG
eu am un LG cookie kp501 de un an si nu sunt foarte incantata de el intr-adevar are multe functii, dar bateria nu te tine prea mult si am incercat mai bag niste jocuri pe el si majoritatea mi le respinge, face niste poze extraordinare doar daca le faci afara, cand le faci in casa ies cam aiurea. Am prietene care au Samsung corby si am mai butonat si eu o gramada de telefoane Samsung si parerea mea este ca e mai compatibil decat LG. Nustiu cat ai inteles
tongue:*

| adriangabor92 a răspuns:

LG GS290 Cookie Fresh pentru ca este la moda

| anonimee a răspuns:

LG GS290 Cookie Fresh...are o prietena de amea si este dragut numai ca camera foto lasa de dorit are doar 2 mega pixel...eu iti recomand LG gt 405 cu camera de 5 mega pixel este foarte bun si tine incarcat mai mult ca astea doua care leai zis tu tio spun din propria experienta:*

| Zowe a răspuns:

Eu am Samsung Corby galbenel. big grin
Este fain intr-adevar, adica eu ma impac foarte bine cu el. Singura chestie care ma enerveaza este ca nu se activeaza touchul cand atingi cu un pix sau cu unghia. Si nici nu are jocuri.
Dar ca rezistenta nu am nimic sa ii reprosez. In a doua zi de cand l-am luat l-am scapat in mijlocul strazii si a sarit bateria in stanga carcasa in dreapta. M-am ales doar cu o zgarietura micuta pe carcasa. Touchul nu a avut absolut nimic chiar daca a cazut cu fata in jos... adica cu ecranul de asfalt. Si alte cazaturi pe parchet, gresie, covor etc. Am si uitat cate peripetii am avut cu el ca sunt cam un pericol public. laughing Dar nu a avut absolut nimic. Eu ti-l recomand. Are chestii mult mai funky decat LGul.
Sa ne zici si noua ce ti-ai luat. baftaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu iti iei un corby pentru ca are si o prietena de-a mea si l-a scapat de 3 ory si acum nu ii mai merge sonoru...mai bine iti iei LG GS290 Cookie Fresh ma rog dar nu stiu cat de bun e ...io am un LG shine ke970 si il am de 3 ani si nu a patit nimic decat e zgariatwinking si l-am scapat de o gramada de ori si pe asfalt si nu a patit altceva decat sa zgariatwinking dar chestia la LG nu imi place ca nu se aude tare cand vrei sa asculti muzica dar daca puy castyle se aude tare tare