| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si nu pot sa ma aleg intre:
Samsung Corby...
http://www.shopping-experts.ro/......efont.jpeg

Sau... Lg Cookie Fresh:
http://www.priceindianow.com/......-GS290.jpg
Nu conteaza suma nu ma uit la bani:P
Ma gandesc care are camera mai buna...care e mai rezistent, pe care se poate umbla mai usor sau care are grafica mai buna
Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| SuSp3cTu a răspuns:

Lg e mai tare findca dupa vedere iti dai seama cat de bine rezista si uite : un var de al meu are un Samsung corby si l-a scapat cand de colo s-a ales cu o bucata din ecran sparta asa ca am mai vazut lguri de astea care au suferit mult si n-au patit nimic.Ascultama! pentru binele tauwinking

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Lg Cookie Fresh love struck

| RoxxuInna a răspuns:

Samsung Corby...am si eu unul asa si am o parere foarte buna pentru el la toate punctele de vedere

| Angel7 a răspuns:

Cookie Fresh

| Catalinna a răspuns:

Samsung Corby

| nickmadd a răspuns:

Iti recomand Samsung corby. telefoanele LG au in general probleme cu softu dupa ceva timp mai ales cele cu touch screen

| Anonimaaa_6055 a răspuns:

Eu iti recomand LG cookie fresh, adica am o prietena care are si merge touch`ul superr.love struck spre deosebire de corby. Eu as alege a 2a varianta:d

| RoDyQwTsW a răspuns:

Lg