| DyaNa1337 a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre LG Gs290 Cookie fresh si Samsung corby?

14 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Ti-as recomanda un efort pana la Samsung star. Le e superior amandurora. tongue

| dotcube a răspuns:

@david4ever nu iti da creion(stylus) pentru ca nu este nevoie.Corby are ecran capacitiv si nu are nevoie de stylus deoarece raspunde foarte bine la comenzi.
@Dyana Mie mi se pare mult mai frumos meniul de la Samsung decat cel de la LG si la corby primesti si mai multe carcase spate. Cel mai bine mergi intr-un magazin Vodafone si te joci pe ambele telefoane.

| D[:x] a răspuns:

Eu as zice LG Gs290 Cookie dar si Corby e destul de fain.

| Genesis29 a răspuns:

LG Gs290, pentru ca Samsung Corby are varul meu si nu e cine stie ce. Mi se pare mai bun LG!

| NoMusicNoFun a răspuns:

Corby

| IlegalSmile a răspuns:

Eu as alege LG Gs290 happy Samsung corby nu e asa de bun big grin

Succes la alegere happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Samsung Corby.
LG Cookie e cam demodat!

| 100vlad a răspuns:

Cookie fresh mi se pare mai frumos ca corby au mai multe personane

| DeyvDavid a răspuns:

LG Gs290 Cookie fresh cu siguranta! Samsung Corby are un coleg si nici nu e asa mare branza doar ca are tach screen.Ecranul e foarte mic si de abia poti apasa cu degetul (nu-ti da creion)
Sper ca te-am ajutathappy.

| pooffik a răspuns:

Pai, eu am corby (e deja al doilea, pentru ca pe primul l-am pierdut dar mi-am luat tot corby ca-mi place mult), dar e dragut si LG Cookie

| Aniia a răspuns:

LG Gs290 Cookie fresh tongue

| manuela_9679 a răspuns:

LG Gs290

| ByByByanKaLoveMusic a răspuns:

Aman2 sunt super...eu am LG Gs290 Cookie Fresh si e super telefonulwinking

| sobolanu96 a răspuns:

Samsung corby