| TestoasaRoz a întrebat:

Ce sfaturi imi dati pentru o petrecere foarte reusita? Ceva amuzant de facut ca sa nu ne plictisim. O sa vina si fete si baieti si avem in jur de 13 ani. happy Ma ajutati? Ce putem face?

4 răspunsuri:
| Emi_3041 a răspuns:

Puteti merge la patinoar. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ati putea vedea un film votat de toti cei prezenti si dac tot ve-ti urmari un film potrivete ar fi si niste floricee de porumb! Succes!

| bibi_1859 a răspuns:

"Adevar sau privocare" poate ca nu ti se pate potrivit pentru varsta voastra, dar crede-ma va veti distra!

| SamBureL a răspuns:

Conteaza genu tau...
daca esti mai rebela dai de baut afara...
daca esti mai cuminte te duci cu prieteni la mc, restaurat, acasa, te duci la mall faci cinste la prieteni ( film, mc, jocuri )

Daca o faci acasa... ii lasi la pc le arati faze tari de pe youtube.com sau de pe 220.ro

nu prea am idei nu am 13 ani sa stiu ce sa faci... sunt mai matur nu mai gandesc ca si tine