| veronicafrumusica a întrebat:

Vreau sa imi dati niste sfaturi despre cum sa dau o petrecere aniversara reusita la mine acasa. Ofer

5 răspunsuri:
| Denisuca21 a răspuns:

Daca ai pana la 10 ani:alege ti o tema,printese disney spre ex! Iti cumperi diademe pentru fiecare fata,bagheta etc
Daca esti deja adolescenta...te asiguri ca nu sunt ai tai acasa,glumesc laughing
Sa ai tort,sampanie, mancare sub forma de bufet suedez, adica tu pui tot pe masa si fiecare isi pune pe farfurie ce ii place
Sa nu uiti de prajituri, muzica, confetii, pentru cand ti se aduce tortul...sa ai carti de joc, remy, poate exista doritori!
Vestimentatia ta trebuie sa fie cea mai cea dintre toate!
Pe tort numele tau din lumanari sau anii pe care ii implinesti!
poate ai vreun prieten priceput la ceva trucuri cu carti sau alte lucruri ''magice'', roaga l sa vina! Sper sa ti fie de ajutor! La multi ani si multa sanatate!

| veronicafrumusica explică (pentru Denisuca21):

Draga mea, daca ai pana la 10 ani mai invata sa scrii mai corect decat
,, st ai tai" ca daca o sa dai test nu prea o sa iei o nota buna. glumesc! laughing
Multumesc oricum!

| Denisuca21 a răspuns (pentru veronicafrumusica):

Era o prescurtare, ca pe telefon, draguta! Pacat ca te_ai oprit asupra singurului lucru lipsit de importanta din tot textul!

| veronicafrumusica explică (pentru Denisuca21):

Ai dreptate! Aici sigur ai dreptate!

| Qwgjfwmx a răspuns:

Ai nevoie de bani. -.- trebuie să ştii gusturile prietenilor tăi, deoarece trebuie să le placă, desigur, dacă vreţi să staţi mai mult.

Întrebări recente