| Sofffie a întrebat:

cine are sa-mi dea si mie toate melodiile din cronicile frumoasei luptatoare - damo?
In special melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=Rueu_e-PyIQ s-au un site de unde pot sa le iau.

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Deci scrii pe google sau pe un tracker, dar iti zic google ce iti da mai multe rezultate, scrii frumos damo(sau orice alt nume de film) si dupa urmat de soundtrack, ex: damo soundtrack si te uiti si vezi de unde le descarci.Eu unul am gasit dar nu le-am luat ca nu avea rost dar sa nu te chinui ca poate ai viteza mica la net sau nu ai timp sa stai sa descarci alea sau nu stii exact care link e bun da un id de mess la privat si ti le descarc eu, absolut toate.

1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

Iei de pe net final video downloader si downloadezi de pe youtube.

Întrebări recente