| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont pe eDgmt2? am eDgmt2 pe igorglock. cine imi da un cont, ca eu nu stiu limba aia laughing, id-ul meu este : visecolorat3_forever, multumesc! dau funda!

12 răspunsuri:
| Ciprian271 a răspuns:

Am de lv 36, dar mai discutam ok da-mi fundita si iti dau contul ca eu nu inteleg limba aia nici sama impusti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carei imi da cont pe edg mt2 de lvl 1 ii dau cont de lvl 95 de metin2 ro speed

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care vrea cont pe eDgMt2 lv 99 kink1, king2 am toate armele legendare pe el de la lv 1 pana la lv 100 adica tribalu big grin Pm la id:robert.roberto34

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai merge eDgMt2? mie imi da eroare la pagina de register si la orice legat de site sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A...si dati PM la id: mafya1997 sau ifeelfine15 va rog frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpar cont edgmt2 warrior ninja sura fara shaman lv 80-99 cu iteme bune vraji bune dua cont pe mt2ro lv 78 leonis regat galben nume tuddy caracter razbionic vraji corp g7 aura 28kk ff bun pentru detalii add xcesmebosswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As dori si eu un cont cine are sa imi dea pm la id:shefandennis@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nghszdfs

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care jtiie site-ul la edgmt2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah eu ti-as cont pe edg ca stiu sa fac intr-o sec dar nu am siteul

| smecherik11 a răspuns:

Fac orice pentru un cont de edg please care are sa-mi dea asa de lv nu conteaza contactati-ma vlad_ioana89

| sadsadsad a răspuns:

Grafgraf si parola saresare