| anonim_4396 a întrebat:

Dau cont pe edgmt2 cu otel+9, toate facute +9, yang multi ( aproape GM ) pentru un cont de lvl 72 pe metin2ro dar sa aiba si iteme bune si yang.winking

24 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Anonim ala care a injurat, esti raportat de mine.winking

| qLoveSmileღ a răspuns:

Uitati de intrebarea asta veche. Am dat deja contul. P. S : Nu mai raspundeti la intrebarea asta!

| Askaw0w a răspuns:

Frate nimeni nu da cont pe ro ca cresti greu si e minune daca faci level 70 si ceva

| Askaw0w a răspuns:

Cel mai prost om care a facut schimb de conturi cu astalaughingrolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate nu se merita sa dai cont ro peste lvl 70 pe cont privat cu itemele alea laughing
eu am conturi edg pline de tot ce sspui u si n-am ce sa fac cu ele ca au toti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adre dreptate tipu stie ce spune am 2conturi printre care 4 caractere sunt de lvl 99 cu tot ce vrea muschiu tau si sunt +9

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yang multi(aproape GM) rolling on the floor)))))))))))))))
cum sa zici asa ceva? laughing))))
pe edgmt2 pica cate 3milioane per caine prietene... nimeni nu o sa-ti vrea contul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salll esti am eu unu de 43

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau eu un cont lvl 3 pe ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma doare undeva ca eu am king de toate stiu cum sa fac syrius de toate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dau cont pe mt 2 ro cu itm +0 forte bune si multi yang in jur de 20
care vrea?
sa doneze 1 euro pentru fundatia salvati copii cu probleme big grinD: ca aceasta fiinta care da cont pe edg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dati si mie site la edg mt2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine imi dai si mie ala sa al descarcbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pisamas p tine si p mm Anonim!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Is Gm asa ca zic ca nu merita! Poate pentru unu de lv 11 pe Rorolling on the floor) hay by3 by3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am cont pe edgmt2 si e de 85lvl

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dati-mi sh mie site sa descarc edgmt2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu 37kk si tot plus 9 si e de 73

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dau eu de lv 75

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu is GM pe ro! si il dau ii sura cu iteme toate din joc! si evoluate arme e de lvl 200 si am facut lvl 200 in 3 ani! ca m-am jurat ca ma fac mai bun ca ala de lvl 99 si il bat de mama focului! cu hack mi-l l-am facut de lvl 200! Succes!big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am pe edg...king2tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plzz stie careva saitul

| PaLeRMo a răspuns:

Ati dau eu unu de de lv 1 laughing) vr iteme +0 ff bun laughing lama are de toate zi vr laughing)))))))?

| Ink95 a răspuns:

E noob lasatil oh go on