| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi face un cont pe "Word of Warcraft"? Va rog frumos...Dau funda! (contactati-ma la adresa de e-mail cicalacacichicea_pe_sistem@yahoo.com) >P.S.--- este adresa de conturi happy
Multumesc anticipat!winking

7 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Costa big grin

| Vladuthz a răspuns:

Si cine naiba e atat de idiot incat sa-ti dea un cont de wow pe degeaba laughing?

| Diana2121 a răspuns (pentru Vladuthz):

Nu trebuie sa fii idiot ca sa faci un cont de wow degeaba! Idioti sunt aia care se cred superiori, gen tu!

| George_Mihai_Chiper_1982 a răspuns:

Pai in primul rand daca id-ul de mess te reprezinta nu ai nevoie de acc pe wow pentru ca oricum e mult prea complicat pentru tine!

| Diana2121 a răspuns (pentru George_Mihai_Chiper_1982):

Doamnee! Am pus adresa de e-mail ca amuzament. Logic ca nu o sa scriu adevaratul meu id.Si daca nu va convine nu comentati! N-ai cum sa ma cunosti doar pentru ca am scris alt id pe care eu l-am considerat a fi amuzant. Si mi-am facut cont, stai linistit. Decat sa ma critici mai bine taci! Se vede cat de mult te duce capul!

| George_Mihai_Chiper_1982 a răspuns (pentru Diana2121):

Draga Diana eu ti-am dat raspunsul doar de dragul amuzamentului..modalitati de a juca wow sunt mai multe.dar modalitatea in care ai putea sa joci ar fi pe servere crackate ...http://www.xtremetop100.com/world-of-warcraft...intrii acolo si iti alegi unul din severele cel mai bine cotate si ai sa gasesti acolo si guide cum sa instalezi jocu si cum sa faci acc. aaaaaaa scuze mai este o varianta poti juca trial pe original daca vrei iti dau eu un cod de trial.

| Diana2121 a răspuns (pentru George_Mihai_Chiper_1982):

A da? big grin Scuze atunci...si multumesc! happy :*