| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate explica cum pot pune Blogroll pe blogul meu?

Răspuns Câştigător
| Raymond a răspuns:

Ar trebui sa specifici intai in ce limba ai blogul. Blogroll e un termen folosit in platforma wordpress. Se refera la linkurile de pe blogul tau care trimit la alte site-uri / bloguri, links. Ca sa poti pune un blog roll pe blogul tau wordpress logheazate ca administrator / panoul de control sau dashboard, daca ai meniul wordpress in engleza.
In partea stanga ai optiunea "Legaturi" sau "Links" (english), dai acolo si dai pe "Adauga" sau "Add new" ( in english ) ca sa poti adauga intai linkurile.
O data ce ai adaugat linkurile ce vrei sa le afisezi in Blogroll, intra ( tot din panoul de control ) la optiunea "widget-uri" si adauga "Links" sau "Legaturi" in pozitia unde vrei sa-ti apara Blogroll-ul.

3 răspunsuri:
| brabbit24 a răspuns:

Daca esti pe blogspot il ai cand dai adauga un widget

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O lista de linkuri se pune usor. http://scurt.eu/76

| dianahero a răspuns:

Ce platformă folosești?