| ElenaSalvatore a întrebat:

Buna ..cine imi poate spune un hotel sau macar o pensiune de 2 sau 3 stele din neptun ....adica sa aiba conditii acceptabile si sa nu fie nici prea scump..si nr. de telefon la care pot suna, va rog am nevoie urgent. DAU FUNDA

1 răspuns:
| Ancutss30 a răspuns:

Vara asta am fost in Neptun. Buna alegerebig grin.Iti recomand Hotel Majestic, nr.de telefon este 0241 701030, Hotel Banat, Hotel 2D, Hotel Sara, Hotel Slatina, Hotel Clabucet.Sau Hotel Cocor Spa, dar ai spus ca nu vrei scump, iar pretul acestuia este de 363 lei/zi. Funda!?