| Cristina8145 a întrebat:

Bunahappy Vreau sa imi cumpar un telefon cu touchscreen care sa coste intre 500-1000 de lei. Pareri?

4 răspunsuri:
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Http://www.emag.ro/telefoane-mobile.Aici sunt multe telefoane.Ti-as recomanda Samsung.:)

| mODIN a răspuns:

LG optimus black sau Samsung galaxy mini

| SDavidS a răspuns:

Buna happy, Daca vreau un telefon destept si la moda pentru fete atunci Samsung Galaxy Ace alb LaFleur (este 185 euro)

Eu iti mai recomand mai in viitor sau cand o sa ai bani mai multi alegerea cea mai buna o sa fie Apple iPhone 5 happy Funda?

| whitesensation a răspuns:

Daca vrei ca telefonul sa fie nou, sa nu ai asteptari prea mari.