| frozanglobe a întrebat:

cine poate sa imi explice si mie (mura in gura/pas cu pas) cum folosesc un keylogger, si cum pot spiona un calculator de la distanta.
Vreau sa imi spionez o colega dar nu am acces la calculatorul ei sad.
Va rog ff mult sa ma ajutati...

Răspuns Câştigător
| tibi95cj a răspuns:

Salut. Folosirea unui keylogger si creearea acestuia este simpla. Dar sincer nu cred ca ai ales locul potrivit pentru asemenea tutorial. Incearca-ti norocul pe un forum de hacking. Sigur vei gasi. de exemplu www.rstcenter.com sau hackpedia / softpedia.