| Deeiiow a întrebat:

Cine stie cat mai este intrarea pe Strandul din Crangasi? Fundita! Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| Andr3iutz a răspuns:

Prețul biletelor este de 10 lei de luni până vineri și 15 lei sâmbătă și duminică. Pentru copiii sub 7 ani, accesul în ștrand este gratuit pe toată perioada sezonului. funditabig grin?

| Deeiiow explică (pentru Andr3iutz):

Imediat si fundita, dar nu mai este oferta aia sau ce era : copiii peste 6 ani - 3 lei intrarea, nu?

| Andr3iutz a răspuns (pentru Deeiiow):

Vad ca nu mai e...cei sub 7 ani --> 6 au intrarea gratuita tot sezonul.

| Andr3iutz a răspuns (pentru Andr3iutz):

Distractie placuta!