| georgyana98georgy a întrebat:

Cine stie programe de modificat pozele?

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Photoshop, Photoinstrument, Picassa, Photoshine, Photofunia, Tazz, Pixia etc fundita?

| Georgyana98 a răspuns:

Stiu eu un program:): intra si incearca pe http://www.photoscape.org/ps/main/download.php daca vrei sa-l downloadez iti recomand sa dai click pe download de jos.succes:)

| koko a răspuns:

Photoeditor
photoshop

| Anne_1755 a răspuns:

~Picasa
~Gimp 2
~Photofiltre
~Photoeditor
~Photoshine
~Photoscape
Pe astea le folosesc eu...:d

| ~p!$iii~ a răspuns:

Photo Scape e cel mai bunhappy

| Sophie a răspuns:

Da pe google download photoscape.Se descarca usor.Si e chair bun.happy

| RloveR a răspuns:

Photoshop
Photoscape
Taaz
thinking

| ionik_1763 a răspuns:

Eu folosesc photoscape

| neodesignstudio a răspuns:

Photoscape ca este cel mai simplu. Vad ca esti incepatoare ca altfel nu mai intrebai. Photoscape e cel mai potrivit pentru incepatori.
http://www.onegames.info

| Anna_6465 a răspuns:

Http://www.targovetul.info/......icat.html. uitete pe site-ul asta si gasesti 15 programe

| midnight_2375 a răspuns:

Photo Scape
Photo Shop
Picasa

| Andrelutssa a răspuns:

~Picasa

~Gimp 2

~Photofiltre

~Photoeditor

~Photoshine

~Photoscape

| Gabi1335 a răspuns:

Pai este imikimi, photoshine si mai multe le gasesti si pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da unul dintre ele este Photoshop -> il poti downlada de aici http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=15&lid=1364

| stance a răspuns:

Fotoshine

Întrebări recente