| b342 a întrebat:

Cine stie un site dupa care pot sa fac rost de poze cu Evanescence, Avril Lavigne, The Veronicas, Tokio Hotel, Bring Me The Horizon si Alesana? Sa fie misto :X fundita:X P. S.:nu's o fana nebuna dupa toate astea.doamnelaughingdar mi'ar place sa le pun pe desktopbig grin

8 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Habar nu am, scrie pur si simplu pe google 'Tokio Hotel' si gasesti.

| Pisicuța a răspuns:

Cauta numele cantaretilor/trupelor pe care le-ai scris si dupa aia scrie wallpaper p googlewinking

| Sshine a răspuns:

Photobucket happy

| CarmennnLove a răspuns:

Cauta pe google la Images si vezi ca fiecare imagine provine de undeva, asa ca la fiecare uitate de unde provine.
Poate gasesti ceva pe SunPhoto thinking
Sper ca te-am ajutat! :*
Te pup!

| vaLiii95 a răspuns:

Pai thinking
exista sfantul google. nu?
laughing)
funda?:d
rolling on the floor))