| Elena9328 a întrebat:

Cine știe vreun parfum până în 50 de lei dar să aibă un miros senzațional. Nici prea puternic, dar nici sa nu se simtă deloc.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De care parfum vrei? De damă sau bărbătesc?

| BlueDark a răspuns:

Pana in pretul de 50 de lei nu poti sa iti iei ceva"senzational". Cred ca vrei un parfum de dama... Orienteazate pe la 100-200 macar.Eu i-am luat iubitei mele un parfum Givenchy Very Irresistible la 75ml cu 200 lei, redus de la 400.Bine,acum stii si tu, gusturile nu se discuta.Dar totusi, 75 ml iti ajung cam 6 luni pe putin.Si merita. Daca te zgarcesti, s-ar putea sa iei un produs nu tocmai ok.Eu am facut de la un parfum Zara o alergie de toata frumusetea...

| Kyttynna a răspuns:

Cele mai accesibile la pret sunt de de Avon si Oriflame. De la Avon mie imi plac: Attraction, Premier Luxe, Luck. La pret intreg depasesc 50 lei insa le poti gasi si la reducere. De exemplu
Premier Luxe il gasesti in primul catalog din 2018 la 35 lei. Eu deja l-am comandat.
De la Oriflame imi place Love Potion.
Niciunul dintre parfumurile mentionate nu sunt prea puternice si tin cateva ore, depinde si cate puff-uri aplici.

| mihai3091 a răspuns:

Zara - Uomo. Il gasesti in orice mall, in magazinele Zara.